• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Alma Bektashi për meshkujt

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Specie në zhdukje është ajo e maçove, të cilët mendojnë se burrat duhet të drejtojnë, të ndërrojnë partneret sipas qejfit dhe të mos prekin gjë me dorë në shtëpi.


Ç`duan gratë në punë, ku të rrethohen nga meshkujt të panjohur?

Detyra e tyre është të mbyllen në shtëpi e të kujdesen për familjen..”, shprehet në një intervistë këngëtarja e mirënjohur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Alma Bektashi për meshkujt

Specie në zhdukje është ajo e maçove, të cilët mendojnë se burrat duhet të drejtojnë, të ndërrojnë partneret sipas qejfit dhe të mos prekin gjë me dorë në shtëpi.


Ç`duan gratë në punë, ku të rrethohen nga meshkujt të panjohur?

Detyra e tyre është të mbyllen në shtëpi e të kujdesen për familjen..”, shprehet në një intervistë këngëtarja e mirënjohur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Kjo hundderrja,eshte burre...
zerin e ka te bukur.
 
Top