• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Altin Goci

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtari, i cili në vitet e nëntëdhjeta u bë i njohur me grupin “Ritfolk”, Altin Goci, është zgjedhur mes 33 konkurrentëve nga vende të ndryshme të Evropës për të marrë pjesë në Festivalin Evropian “Eurovoice”.
Ngjarja do të zhvillohet në stadiumin olimpik “Oaka” në Athinë më datat 23- 24 shtator, dhe kënga e saporealizuar “Hey, Hey” është përzgjedhur si kënga më e votuar në internet nga disa këngë të tjera shqiptare. Nga Shqipëria kishte konkurruar edhe Juliana Pasha, Heldi Kraja dhe Elsa Lila.

Në një intervistë për Bluetooth, Altini tregon se pjesëmarrja është një mundësi mjaft e mirë jo vetëm për të fituar çmimin e parë prej 100.000 eurosh, por mund të sigurohen dhe kontrata me shtëpi diskografike.
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
17,638
Pikët
113
Vendndodhja
Shqipëri


:)

Zgjohem dhe Henes i lutem un me ngadal
Ti me thuaj,me thuaj nje fjale :)

Hutohem gezohem pa shkas
Ndermend kur te sjell qesh edhe qaj.

:)
 
Top