• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Altuna Sejdiu efiksuar pas veshjeve firmato

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tuna është e fiksuar pas veshjeve firmato, aksesorëve, sidomos çantave dhe syzeve, përpiqet gjithmonë të** nxjerrë në pah atë çka fsheh realisht brenda saj.


Të vishesh bukur nuk është vetëm një mënyrë që tregon shijen e hollë të personit, por edhe një mënyrë që reflekton qartazi gjendjen shpirtërore të njeriut.

Me këtë parim duket se ecën në jetë Altuna Sejdiu, e cila sapo del nga shtëpia, qoftë për ndonjë koncert apo për impenjimet e zakonshme, përpiqet maksimalisht t’i kushtojë vëmendjen pamjes së jashtme.

E fiksuar pas veshjeve firmato, aksesorëve, sidomos çantave dhe syzeve, ajo përpiqet gjithmonë të nxjerrë në pah atë çka fsheh realisht brenda saj.

Po, kur është kualiteti në pyetje. Më pëlqejnë “Disquared”, “D&G” dhe “Gucci” ka thënë Tuna në një intervistë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top