• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Altuna Sejdiu: Ndihem seksi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Viti 2010 ka qenë thuajse vit i këngëtares Altuna Sejdiut, pasi në mënyrë konstante ndoshta më shpesh se kurrë ka qenë prezent në media.


Ka pasur disa bashkëpunime me këngëtarë tjerë dhe ka pasur shumë suksese çdo këngë e saj po bëhet hit i verës.

Ajo nga vlerësimi i publikut është shpallur këngëtarja më seksi, në një intervistë për media Tuna pyetur se si ndihet pas asaj që është shpallur si “Këngëtarja më Seksi në shqipe 2010″. Si po ju duket vlerësimi.

Tuna përgjigjet “Kjo përputhet me mua 100% kohëve të fundit, ashtu po ndihem dhe vet, ndoshta dhe ashtu reflektoj” thekson këngëtarja Altuna Sejdiu.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top