• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amanda Seyfried ka probleme me besimin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Amanda Seyfried e cila për momentin takohet me aktorin e bukur britanik Dominic Cooper – ka pranuar se shpesh ja kontrollon telefonin mobil të dashurit të saj.


“Kam një imagjinatë të plot dhe gjysma e tjetër ka një reputacion i të qenit jo e plotë…sharmante, apo jo”, është shprehur Amanda.

“Mendoj që gjërat nuk janë mirë. Tani, ata janë qartësuar por nuk dua që të prishen. Jam shumë mirë tani dhe mund të prishen nëse nuk janë të mira. Tani nuk ja shikoj telefonin mobil më”, tha ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top