• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amanda Whittaker planifikon te martohet me Statujen e lirise

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ajo thote se eshte dashuruar ne Statuje ne vitin 2007 dhe qe nga atehere i dergon urime per Diten e te dashuruarve dhe vazhdimisht i shkruan letra dashurie.


Amanda madje edhe ka blere nje riprodhim te statujes, te larte 180 centimetra, per ta kujtuar objektin e dashurise se saj te vertete.

Statuja eshte dashuria ime ne largesi.Njerezit nuk e kuptojne kete, mendojne se jam e çuditshme, por une thjesht keshtu ndihem.Kur nuk jam afer statujes, perdor riprodhimin e saj per te plotesuar nevojen per pranine fizike”, ka treguar Amanda.

Amanda vuan nda nje lloj çrregullimi qe e shtyn te pelqeje objektet te ndryshme.Me heret ajo ishte dashuruar ne kutin te daulles dhe ne flamuj.

Per shkak te ndjenjave qe ka per flamuj, ajo ka mbetur pa te dashur, pasi ai e ka braktisur.
Britanikja ka kursyer gjate dhe vitin e kaluar ka vizituar serish Statujen e Lirise, eshte ngjitur larte dhe e ka puthur.

Turistet mendonin se nuk jam normale, por une nuk brengosesha”, ka thene Amanda, qe ka ne plan martesen me Statujen e famshme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Amanda Whittaker planifikon te martohet me Statujen e lirise

Pse more jo me Statujen e Skenderbeut dhe te shetite edhe me kale Skenderbeu hahaha(cka mos mban kjo bote lool)
fatkeqesisht statujen dimrit do ta leje vete ne netet e ftohta,lol
 
Top