• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amaneti i Vesa Lumës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndoshta është herët për të folur për amanete, megjithatë duket se këngëtarja e suksesshme nga Kosova, Vesa Luma e paska një të tillë.


Pas baladës “Edhe një fundvit”, e cila u prezantua në kanalet muzikore në fund të vitit 2009, këngëtarja tashmë ka vendosur të vijë me një këngë të re. Por, ndryshe nga performanca e fundit, këtë herë siç thuhet, këngëtarja Luma do të vijë me një këngë ritmike.

Aq më tepër që kjo këngë do të dalë në tregun muzikor pikërisht këtë prag vere. Këngëtarja ka realizuar tashmë këngën dhe ka nisur punën për klipin. Një foto prej xhirimeve të tij po ua zbulojmë edhe fansave të Lumës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top