• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amarda me rroba banje

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Edhe atëherë kur kurioziteti i fansave ka qenë në maksimum për të parë format trupore të Amit, ajo ka qenë gati perfekte.


Kur shfaqet me rroba banje me Ermalin, vajza e njohur e ekranit ka konfirmuar se nuk duhet të zhvishesh për të treguar se ke trup të bukur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Amarda me rroba banje

E me mir se sdo shkoj ne plazh me Tuta ajo :pp
 
Top