• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ami dhe Xhemi do hanë “mjaltin” në Karaibe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dy vajzat e spektaklit, Ami dheXhemi, përfundimisht e kanë vendosur se kur do ti bëjnë dasmat.


Xhemi dhe Visi, do të kurorëzojnë lidhjen e tyre më 3 shtator, ndërsa Ami dhe Ermali kanë vendosur që ta bëjnë dasmën e tyre në 10 shtator.

Vajzat, pa praninë e bashkëshortëve të ardhshëm, kanë rënë dakord që dasmat e tyre mos t’i përplasin, në mënyrë që të kenë kohë të koordinojnë edhe publicitetin që u duhet për eventet më të rëndësishme të jetës së tyre.

Xhemi dhe Ami, kanë vendosur që muajin e mjaltit ta kalojnë në Aruba, në Karaibe.Edhe pse dasmën nuk do ta bëjnë në të njëjtën ditë, të paktën, pushimet pas dasme, tradicionale, do ti bëjnë bashkë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top