• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Amy Winehouse shpenzonë 11.490 euro për këpucë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këngëtarja Amy Winehouse ka arritur të shpenzojë 11.490 euro vetëm për këpucë, në vetëm 2 orë. Kjo gjë ka ndodhur pak ditë më parë. Lajmi konfirmohet në një tabloid britanik. Kjo histori është treguar nga i ati Amyt, Mitch Winehouse.


Sipas tij dëshirat e vajzës për shoping i kalojnë përmasat e blerjeve reale duke u kthyer në sfida të vërteta. Mitch tregon: “Gjatë një paraditeje Amy ka blerë 20 palë këpucë të stilistëve më të njohur.

Ka harxhuar 10.000 stërlina, për këpucë që ndoshta nuk do ti veshë kurrë. Ka dy dhoma plot me këpucë të reja, të paveshura ndonjëherë. Ka zëvendësuar dëshirën përForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top