• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ana e panjohur e Ledina Celos

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Prej kohësh ka lënë Shqipërinë për t’iu përkushtuar jetës artistike tashmë në Evropë. Pas Anglisë, prej mbi dy vjetësh ajo jeton në Gjermani, vend ku edhe po zhvillon aktualisht karrierën muzikore.


Tashmë me statusin e martuar, biondja e përjetshme, flokëgjata historike, Ledina Çelo gjithmonë ka sjellë në skenë performanca të arrira dhe të suksesshme. Por, askush nuk e njeh anën e panjohur të këngëtares sonë.

Fotot që ju sjellim sot e shfaqin atë në rolin e hallës. Ajo ka pozuar me nipat e saj dhe ndihet më shumë si shoqja e tyre. E veshur me xhinse dhe me një këmishë të bardhë, Ledina shfaq sërish elegancë dhe sharm.

Këngëtarja ndërkaq, pas klipit DANGEROUS”, është duke përgatitur një këngë të re në anglisht, sërish me destinacion tregun muzikor gjerman dhe më tej./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top