• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Angelina Jolie e urren Shën Valentinin ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
HOLLYWOOD- Aktorja e Hollywoodit, Angelina Jolie, nuk është fanse e Shën Valentinit - ditës së të dashuruarve.
Burime të afërta me aktoren, e cila së fundi spekulohet se është ndarë me partnerin e saj Brad Pitt pas pesë vitesh së bashku, refuzon ta festojë 14 shkurtin për shkak se i urren të gjitha ato gjërat ‘romantike’ të lidhura me këtë festë.

“Ajo e urren këtë. Angie gjithmonë i ka cilësuar zemrat dhe lulet si jo të këndshme dhe asgjë tjetër përveç se gjëra romantike. Brad në anën tjetër është i çmendur pas gjithë atyre, por ai është nën kushte të ashpra për të mos e bezdisur atë. Angie mund të jetë romantike, por pa e tepruar”, ka thënë burimi.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Angelina Jolie e urren Shën Valentinin ...

Ne fakt ne pergjithsi sdi ne shtetet e tjera ketu ne France me hum e konsiderojn si Feste Comerciale lol sepse fitojn qamet se sa si feste te dashuruarish..mbase ke ANGI ka ndikur dhe ndarja me Pitt dhe llogjike nese se ndien ate gje...sja ndien dhe lezetin asaj feste...
 
Top