• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Angelina Jolie hit në një ankand

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Angelina Jolie ishin hit në një ankand në Hollywood gjatë fundjavës së kaluar, duke u shitur gjashtë herë më shtrenjtë se sa çmimi i pritur.


Në ankand ishin përfshirë fotot e modeles Jolie, kur ajo ishte 15 vjeçare. Fotot e aktores Jolie lanë nën hije fotot e Raquel Welch, Halle Barryt, Richard Burttonit dhe George Clooneyt.

Sidoqoftë, të gjitha fotot së bashku mblodhën 122.400 dollarë. Megjithatë, secila foto e Joliet është shitur për mbi 2.500 dollarë, që është gjashtëfishi i shumës së pritur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top