• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Angelina Jolie mbron shijen mashkullore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jolie mbron shijen mashkullore të zgjedhur nga vajza e saj 4-vjeçare Shiloh për t’u veshur.


Reagimi i saj ka ardhur pas shkrimeve të disa mediave që janë marrë me këtë temë.

Aktorja ka theksuar se nuk do të detyrojë asnjë nga 6 fëmijët e saj të jenë çka nuk janë, pasi kjo do ishte një mënyrë e keqe për të qenë prind.

Sipas “NY Times”, bashkëshortja e Brad Pitt ka deklaruar se “fëmijët duhet të shprehin vetëveten pa i gjykuar askush”Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Angelina Jolie mbron shijen mashkullore

Eshte mese normale ne France ekziston ky mentalitet e seshte vetem Angeline qe vepron kshu :)
 
Top