• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Angelina Jolie nuk e duron dot Clooneyn

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Jolie nuk e duron dot George Clooneyn, shokun më të mirë të burrit të saj.


Angelina Jolie shumë herë është shprehur negativisht në lidhje me të. Angelina gjithnjë ka menduar që Clooneyt i pëlqente ta tepronte me pijen dhe në këtë mënyrë ndikonte negativisht tek Pitti”, pohon burimi, sipas të cilit “aktorja nuk* duronte dot miqësinë që lindi që nga xhirimi i filmit ‘Ocean’s Thirteen’, pasi kishte frikë se veset e tij Clooney ia transmetonte edhe burrit të saj Bredit”.
Clooney nga ana e tij nuk e ka kritikuar asnjëherë publikisht aktoren, por as nuk i ka thurur lavde. Të vetmen gjë që ai ka vlerësuar janë sipërmarrjet e saj për sa i përket bamirësisë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top