• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston adopton fëmijë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jennifer Anistonin ka vendosur që të adoptojë fëmijë. Sheryl, të rikujtojmë në vitin 2007 e ka adoptuar, sot trevjeçarin, Wyatt, dhe së fundi deklaroi se e ka adaptuar edhe një fëmijë tjetër, djalin e vogël, Levi Jamesin.


Siç shkruajnë tablloidet amerikane, pikërisht duke i falënderuar këtyre potezave, Jennifer Aniston e kuptoi se nëse Sheryl mund të rrisë fëmijë pa mashkull në jetën e saj, këtë mund ta bëjë edhe ajo.

Jen e sheh se si dhe sa Wyatt dhe Levi e bëjnë të lumtur Sheryln, dhe këtë edhe vet Sheryl ia kishte thënë: `Mos e prit mashkullin që të krijosh familje!`.

Aniston është tashmë duke biseduar me avokatët e saj për mundësinë e adoptimit. Paraja nuk është problem, por koha gjithsesi se është. Jen nuk dëshiron që të pres katër vjet të adaptojë një fëmijë, siç ishte rasti me Sandra Bullockun. Ajo shpreson se nuk do t’i nevojitet më shumë se sa një vit ta kryejë këtë veprim.

Sheryl e ka ftuar që të kalojnë disa kohë me të dhe me djemtë e saj, që të mund të mësohet me ndjenjën se si është të jetë me fëmijë të vegjël. Aniston këtë thirrje me siguri që do ta pranojë, pasi që mezi pret që vogëlushin Levi ta merr në duart e saj dhe ta shikojë se si është të jetë nënë”, tha një burim i panjohur, i afërt me aktoren.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top