• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston bashkohet me Mayer

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston ka rindërtuar lidhjen e saj romantike me këngëtarin John Mayer.
Aktorja filloi lidhjen me 32-vjeçarin në shkurt të vitit 2008, mirëpo ata u ndanë pas gjashtë muajsh, për t’u lidhur sërish bashkë në tetor (2008) dhe për t’i dhënë fund lidhjes së tyre edhe njëherë në mars të vitit 2009.

Tani OK Magazine njofton se ata janë bashkuar edhe njëherë duke qenë se “Aniston nuk mund të jetojë pa të”.
 
Top