• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston do të luajë në filmin “Horrible Bosses”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Jennifer Aniston ka pranuar të luajë në filmin “Horrible Bosses”. Ajo do të jetë në krahë të Colin Farrell, në një rol provokues dhe shumë sensual.


Lajmin e ka bërë të ditur e përjavshmja “People”.

Zëdhënësi i aktores ka mohuar që Rachel e Friends do të zhvishet për rolin e saj në komedinë e zezëForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top