• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston në kërkim të djaloshit ‘të përkryer’

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston ende shpreson se do të mund ta takojë mashkullin ‘e përkryer’, pavarësisht planeve të saj për të pasur fëmijë përmes një nëne surrogate.
“Sigurisht Jen ende shpreson ta takojë mashkullin ‘e përkryer’. Por ajo vazhdon të jetë e hapur. Nëse gjen një nënë surrogate këtë vit dhe takon Z. Të Vërtetin vitin e ardhshëm, atëherë familja e tyre do të ishte e kompletuar që nga fillimi”, ka thënë burimi.

Së fundi u tha se Aniston ka mbetur të zgjedhë mes dy grave për të qenë nëna surrogate për fëmijën e saj të ardhshëm.
 
Top