• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston nuk ka frikë nga pleqëria dhe vetmia

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston thotë se njerëzit nuk duhet të kenë frikë të jenë të vetmuar.
Ish-ylli i serisë “Friends”, e cila më herët kishte qenë e martuar me Brad Pitt, mendon se shumë njerëz rehatohen vetëm për shkak se kanë frikë të qëndrojnë vetëm.

“Mendoj se e gjitha është për të gjetur atë person që ka rëndësi për ju dhe jo për t’u rehatuar. Ka shumë njerëz të vetmuar të cilët janë po aq të lumtur. Ka shumë njerëz të martuar që nuk janë të lumtur aq sa do të dëshironin të ishin”, ka thënë Aniston
 
Top