• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston pozon sikur Streisand

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston ka përmbushur ëndrrën e saj prej kohësh për t’u shndërruar në Barbara Streisand. Aktorja është bërë sikurse heroina e saj për të pozuar për një numër të ri të një reviste amerikane.
Ish-aktorja e serialit “Friends” qe një kohë të gjatë e ka idolizuar këngëtaren dhe aktoren ikonike, ndërsa tani e ka shfrytëzuar rastin për t’u veshur si Streisand për numrin e ri të revistës amerikane Harper's Bazaar.

“Thonjtë ishin: “Sikur të ishte ajo!”, ka thënë Aniston. Duke iu referuar manikyrit në stilin e Streisand.
 
Top