• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston stërvitet rregullisht

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Jennifer Aniston thotë se ajo çdo ditë kujdeset që trupi i saj të djersitet dhe gjaku të qarkullojë më shpejt.
Aktorja 41-vjeçare, e cila së fundi doli gjysmë e zhveshur në një varg fotografish për aromën e saj të parë, ka thënë se ajo nuk ndalon së ngrëni, por stërvitet për të djegur kaloritë e tepërta.

“Ushqehem shumë mirë, e kënaqi shijen time kurdo që dua ta kënaq, por stërvitem shpesh, bëj joga, bëj gjithçka. Mundohem të bëj diçka çdo ditë, edhe nëse është vetëm 20 minuta në ditë, vetëm ta bëj trupin të djersitet dhe gjakun të pompojë. Kjo të jep një ditë të mirë me energji”, ka thënë aktorja për Zimbio.
 
Top