• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aniston zhvishet për ujë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Jennifer Aniston duket se nuk mund të mbajë rrobet veshur.


Ajo është zhveshur për një seri reklamash të reja për ujë.

Aniston, edhepse 41 vjeçare ka treguar edhe një herë linjën e saj trupore të shkëlyer për të reklamuar ujin SmartWater, brend ky që aktorja e reklamon që nga viti 2007.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top