• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza Branka me skena sensuale ne klip

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Anjeza Branka ka prezantuar këto ditë këngën e saj të re “Ani Ani”. Një këngë ku si fabul ka protestën e një femre që nuk do të ndihet e nënshtruar nga i dashuri, por vajza rebelohet dhe ia kthen me të njëjtën monedhë të dashurit duke iu përkushtuar dëshirave të saj.


Klipi përshkruan idenë e këngëtares ku ajo në fillim shfaqet si kamioniste dhe më tej hipën mbi kamion ku heq dhe uniformën e punës për t’u shfaqur vetëm me të brendshme. Më tej klipi zhvillohet në një jaht ku këngëtarja si protagonist ka zgjedhur pikërisht të dashurin e saj.

“Ideja për të zgjedhur të dashurin erdhi spontane, pasi më duhej një mashkull, dhe me kë më mirë se me atë mund t’i xhiroja ato skena ku më duhet të përkëdhelesha apo edhe të puthesha”, tregon Branka.

Ndërsa për sa i përket ngjashmërisë në fabul, ajo është shumë larg marrëdhënies së këngëtares, sipas saj dhe nuk ka asnjë ngjashmëri me të. Branka, e cila është edhe nënë, pasi ka një djalë shfaqet në formë shumë të mirë trupore, ndërsa në fotot që ju sjellim duket vërtetë seksi! (bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top