• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza Branka se shpejti kenge per meshkujt egoiste

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Pas klipit “Tani e di”, kengetarja Anjeza Branka po pergatit nje klip shume te nxehte qe i kushtohet meshkujve egoiste, ose atyre qe sillen ne nje lidhje ne ate menyre sa ta bejne fiksim.

Do te jete keshtu nje kenge ndryshe nga “Tani e di”, e shkruar nga Stine, qe ishte nje balade ku i kendohej dashurise me dhimbje.

Klipi i ri do publikohet shume shpejt, nderkohe qe gjate muajit gusht kengetarja ka planifikuar koncerte brenda dhe jashte vendit.
 
Top