• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza e ?Big Brother?, nuse

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Anjeza Haxhija, një nga banoret e “Big Brother-it” të kaluar e kemi parë këto ditë të veshur me fustan nuserie në profilin e saj në facebook.


Në fakt kur kemi kontaktuarmë të mësuam se nuk bëhej fjalë për një martesë të mundëshme të sajën, por vetëm për provë… Janë fustanet e një mikëshës sime, pohon Anjeza, dhe asgjë më tepër.

Më mirë që e pytem, së ku nuk do na shkonte mendja,pasi kemi dëgjuar këto ditë që Anjeza dhe Poli i “Big Brother 1″ janë lidhur së bashku dhe nuk do ishte çudi që të mendomin për martesën e tyre.

Gjithsesi, Anjezës i shkon shumë fustani i nusërisë…./Shekulli2/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top