• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza ne plazh me djalin e Mejdanit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Prezantuesja e njohur e televizionit “Klan”, Anjeza Maja,duket se i ka shijuar më së miri pushimet e verës, ndërkohë që në valët e këtij televizioni transmetohet programi “Maratona e këngës popullore”e prezantuar prej saj dhe Drini Zeqos.


Meqenëse vjen nga konkurset e miseve nuk diskutohet që Anjeza ka një perfeksion trupor, të cilin e shihni së miri në këto foto të realizuara nga paparaci ynë pak ditë më parë në plazhin Dhërmiut.

Anjeza është fotografuar në shoqërinë e Denion Mejdanit, djalit të ish-Presidentit Mejdani, i cili rreth tre muaj më parë u emërua nëndrejtori i KESH.

Nga fotot duket sikur mes Anjezës dhe Denionit ka një miqësi shumë të mirë. Apo diçka më shumë? Do ta zbulojmë në javët në vazhdim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top