• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza, pas diplomimit në turne

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Nuk ka shumë që ka veshur fanellën e të sapodiplomuarës bashkë me mikeshat e saj të shkollës. Një ditë dhe mbrëmje e bukur njëkohësisht për të.
E teksa ka marrë urimet dhe komplimentet më të mira, si një vajzë tashmë e rritur dhe e mirëshkolluar, Anjeza Shahini i kthehet profesionit të saj të dashur, këngës ku e pret një turne evropian, me koncerte të njëpasnjëshme duke nisur që nga Brescia e më pas në Bersenbrueck e në shumë e shumë qytete të tjera evropiane.

Nga njëri shtet në tjetrin, për të kënaqur publikun me këngët e saj, dhe pse jo pak pushim paraditeve edhe për veten, duke shijuar rrezet e diellit dhe detin e freskët.
 
Top