• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anjeza së shpejt më një këngë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas publikimit të baladës së saj më të fundit, Anjeza Branka
ka në plan që shumë shpejt të nxjerrë një këngë dhe klip të ri.

Në harkun kohor të dy javëve do të jetë gati dhe klipi i ri, ndërsa kjo periudhë edhe për të do të jetë shumë e ngjeshur me koncerte…Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top