• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Antare

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Pershendetje te gjithve antarve te Forum-Al.com , do tju thoja qe opsioni i firmave me imazh eshte hequr per arsyje ngarkese ne server...shpresoj te me kuptoni drejt ! Gjithe te mirat
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Antare

shum mir , se me te vertet faqet po hapen shum ngadal...
 

Nikita

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
27
Pikët
0
Përgjigje e: Antare

sa keq kisha alamet firme, më keni dëmtuar rënd me heqjen e firmës
do dal të protestoj nesër bashk me PS-istat
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Antare

Shefi eshte shef e pik.Ka disipline ketu apo nuk ka.hahahahha.Me te drejte se me te vertete ka qene shume i ngadalshem.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top