• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Antaret e forumit ne Tiktok.

Status
Temë e mbyllur.

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Mundim danoci je lol .
Njs shum serioza jeni :)
Të them të drejtën nuk e kuptova saktë idenë.
Sepse as unë as Vikingu nuk jemi arabë, as kemi emra të stërgjatë. Nuk po më përshtatej asnjë rol në fakt dhe e ktheva në humor sipas mënyrës time. :p

Ti mos u mërzit se unë moskeqkuptohem shpesh e kam hobi.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top