• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Anthony zgjedh Parisin: Do jetoj me Invën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Anthony, djali 14-vjeçar i çiftit të artistëve Pirro Çako-Inva Mula, zgjedh të qëndrojë me të ëmën pas vendimit të divorcit të prindërve.


Fakti që 14 vjecari vazhdon shkollën në Paris dhe pjesën më të madhe të jetës e ka kaluar atje ka bërë që ai të përzgjedhë të qëndojë me të ëmën Invën.

Çifti ndodhej në proces divorci prej 30 marsit të vitit të kaluar, ndërsa gjyqtaria Elona Gjoka u “detyrua” të thërrasë nga Franca Anthony-n dhe ta pyesë se me cilin prind donte të qëndronte, për shkak të mungesës së një zgjidhjeje me mirëkuptim nga vetë kantautori Pirro Çako dhe sopranoja me famë botërore, Inva Mula në seancat e mëparshme.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top