• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Antonimi i shprehjes

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
LOJA ESHTE KESHTU,ANTARI PARA JUSH KA VEN NJE FJAL JU I GJENI TE KUNDERTEN E FJALES DHE VENI NJE FJAL TJETER PER ANTARIN PASARDHES..

PSH: E BUKUR
e kunderta E SHEMTUAR.

FILLOJME :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gjeni te kunderten..

Gezim........
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gjeni te kunderten..

zjarri...
e shemtuar
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gjeni te kunderten..

inteligjente..
mashtruse
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Gjeni te kunderten..

E Sinqert :p
E Embel :)
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Gjeni te kunderten..

E Cvirgjur :p

Simpatike :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gjeni te kunderten..

Me falni po me sa shof nuk e keni kuptu temen : Ateher antari mesiper thot nje fraz e ju i gjeni te kunderten e jo e thoni vet e jepni pergjigje po vet..
Dhe nje citimtjeter mos dilni nga tema ju lutem................................
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Gjeni te kunderten..

e veshtire.. (tani ju) FLM
 
Top