• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Antonio Banderas kundër varfërisë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Banderas do të jetë në vijën e parë kundër varfërisë, si ambasadori i programit të Kombeve të Bashkuara për Zhvillimin (UNDP).


Lajmin e ka bërë të ditur sot Pallati i Qelqtë.

Banderas, nën shoqërinë e vipave të tjerë të Hollywod-it si Nicole Kidman, George Clooney e Angelina Jolie, do të bëhet imazhi zyrtar i fushatës së UNDP-së, që synon të pakësojë numrin e të varfërve brenda 2015-ës.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top