• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Apartamenti 2xl puntata e fundit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka dhënë te njëjtin efekt, madje akoma dhe me shume se nje te qeshur puntata e fundit e show-t te humorit “Apartamenti 2xl”.


Formati i cili u prezantua per here te pare ne Vizion Plus e Tring Dixhital, e qe nisi ne 3 Janar, kete te diele mbyll tiparin e nje sezoni te pare te suksesshëm. E vendosur prapa kuintave, kamera jone po ju zbulon disa nga detajet dhe surprizat qe do te kete mbrëmjen e sotme “apartamenti” me i famshëm i shqiptareve.

Jonida Maliqi dhe Aferdita Dreshaj jane dy nga te ftuarat, por ka dhe një te trete te cilin djemtë e humorit te veçante e plot improvizime, e ruajnë si te ftuarin surprize për publikun e ekranit.

Ndërkohë, vete ata dhe mikesha qe i ka shoqëruar Lisa Kujovska kane rrëfyer protagonizmin e këtij sezoni. E ne pritje te nje sezoni te ri, i cili premton akoma dhe me shume, Turi, ideatori i këtij formati te rralle humori tregon se do te këtë shume surpriza.

Impakti ne te vërtetë qe aq i madh per këtë show, duke arritur numrin me te larte te fansave online krahasuar me çdo format tjetër mediatik. Ndaj, edhe këtë te diele ne orën 21:00 “Apartamenti 2XL” do t’i qëndrojë besnik adhuruesve.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top