• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Apartamentin 2XL treshja e djemve thyen rekord

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ata janë aktualisht të parët, duke sfiduar në këtë mënyrë emisionet e tjera të humorit.


Treshja e djemve, Ermali, Juli dhe Genti, i kanë bërë aq shumë për vetë shikuesit, sa me ta janë bashkuar mijëra fansa të cilët ndjekin në çdo moment online aktivitetin e tyre dhe zhvillimet më të fundit.

Është fjala për ‘Apartamentin 2XL’, i cili sapo ka arritur në profilin e facebook në internet, më shumë se 200 mijë fansa, e më saktësisht 202.089 të tillë. Ish-pjesëtarët e grupit ‘THE SHBLSH’ vijojnë suksesin e tyre të madh si në çdo kohë.

Dhe, publiku i adhuron, qesh me batutat e tyre, dëfrehet me humorin dhe improvizimet e çastit. ‘Jeni të paparë’, – iu përgjigjet grupi i djemve gjithë fansave të anëtarësuar në faqen e tyre në internet, duke i falenderuar së tepërmi që i ndjekin me interes.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Apartamentin 2XL treshja e djemve thyen rekord

Show i ketyre nje kopje e show italian.Asgje orgjinale nuk din te bejn shqiptaret.
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Apartamentin 2XL treshja e djemve thyen rekord

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=dGvxbHia1zU[/YOUTUBE]
 
Top