• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arbana Osmani një kuzhiniere e mirë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Përveçse është një nga prezantueset më të mira të ekraneve shqiptare, Arbana Osmani është edhe një kuzhiniere e mirë, sidomos kur gatuan për të dashurin e saj.


Më pëlqen shumë të gatuaj për njeriun tim të zemrës, sepse edhe ai vdes për gjërat që bëj unë”, ka thënë për median ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top