• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ardit Gjebrea: ?Vajza ime mbi të gjitha?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kantautori dhe prezantuesi Ardit Gjebrea sapo i ka dhëne fund pushimeve te kësaj vere.


Te paktën atyre prej vërteti, ku bashke me Anilen mund te shijoje disa dite te qeta, me celularin e mbyllur, te mjaftueshme për te karikuar bateritë për projekte te reja televizive. Ka pak qe është kthyer nga Vjena.

“Pushimet? I mbarova”, thotë duke qeshur. Sidoqoftë kjo nuk do te thotë se ka bojkotuar plazhin. Përkundrazi do te freskohet edhe nga dallgët e tij bashke me familjen. Por këto do te jene pushime te shkurtra, disa ditore, ne plazhet afër Tiranes.

Sepse për familjen Gjebrea prioritet ka vetëm Anna, vajza e vogël e kantautorit. E për te mos i prishur asaj rehatinë, edhe udhëtimet do t’i bëjnë ne ato vende ku mendojnë se Anna ndihet me mire.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top