• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aretha Franklin thyen dy brinjë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Aretha Franklin është detyruar të anulojë dy koncerte në New York, pasi që ka thyer dy brinjë pas një rrëzimi të dielën.
Këngëtarja e hitit “Respect” duhej të mbante dy koncerte në javën e ardhshme në Brooklyn, mirëpo koncertet janë anuluar si pasojë e një aksidenti ku ajo ka mbetur e lënduar.

Associated Press njofton se pas rrëzimi këngëtarja ishte ankuar për dhimbje në gjoks dhe në bark, ndërsa ekzaminimet mjekësore kanë vërejtur dy brinjë të thyer.

Ajo është urdhëruar të pushojë, ndërsa ka premtuar se koncertet e anuluara do t’i mbajë në fund të këtij muaji.
 
Top