• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Argëtohemi me fjalë: Fjalë me dy shkronja të ndryshme

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,101
Pikët
113
Zenepe

C, T

Ps... C’fare do te thote ..gopcar?
 
Top