• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Argjentina, Belen: Nëse fiton, tatuazh me Maradonën

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

“Nëse Argjentina do të fitojë botërorin do të bëjë një tatuazh me fytyrën e Maradonës, por nuk e them se ku”. Belen Rodriguez hedh sfidën e saj pwrpara ndeshjes me Gjermaninë.

Ajo është e lumtur për humbjen e Brazilit me Holandën dhe shpreson për një finale mes Argjentinës dhe Ganës (përpara se të eleminohej dje).

Asnjë “striptease” në rastet kur Messi dhe shokët e tij do arrinin të çonin në shtëpi Kupën e Botës.

“Zhveshja e Sabrina Ferilli për të festuar trofeun e Romës është e papërsëritshme”, shprehet Belen që preferon të bëjë diçka më origjinale.

“Në televizion jemi gjithmonë të zbuluara dhe tani është më mirë që të mbulohemi, bën më shumë efekt”, theksoi ajo.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Argjentina, Belen: Nëse fiton, tatuazh me Maradonën

emm jo keq si bast po ca lidhje ka e kujt i bohet vone ke basti kesaj rendesi ka Fitorja e Argjentines lol
 
Top