• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Argjentina më pëlqen të fle lakuriq

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është e re, e bukur dhe shumë e talentuar… Argjentina Ramosaj, bukuroshja nga Deçani, tregoi me këngën e saj të parë, “Shpirt i mbytur”, se nuk është vetëm një vajzë simpatike, një modele e zonja, por është mbi të gjitha, edhe një këngëtare shumë e mirë.


Ndonëse aktualisht është duke punuar fort për të sjellë këngë dhe foto (duke qenë se dashuria e saj e parë është fotomodelimi) sa më të bukura, ajo gjen gjithmonë kohë për intervista.

Në këtë rrëfim në Bluetooth” Argjentina ndan me ne, “sekretet” që fshihen brenda dhomës së saj të gjumit, duke pohuar se më së shumti, preferon të flerë e zhveshur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top