• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Argjentina, ylli i ri i estradës

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ndonëse, ende e re në botën e muzikës, ajo me këngët dhe klipet e saj është duke rrëmbyer vëmendjen e qindra e mijëra njerëzve, madje shpesh herë është duke ndezur dhe xhelozinë tek koleget e saja në muzikë.
Simpatikja, Argjentina Ramosaj ka publikuar gjatë kësaj jave klipin e saj më të ri të realizuar në bashkëpunim me një studio produksioni në Holandë. Klipi ka ardhur në dy versione, në versionin shqip dhe atë anglez. Kënga me titullin “Tip”, ka pasur një impakt shumë të mirë tek dëgjuesit dhe duket se do të zërë një vend të rëndësishëm në ‘playlistat’ e diskotekave shqiptare.

Pa shijuar ende mirë suksesin e këtij klipi, Argjentina ka nisur dje edhe xhirimet për videoklipin e ri në Dhërmi të Vlorës. Përgjatë gjithë kohës, Argjentina ka mbështetjen e të fejuarit të saj, Valonit, i cili e përkrah çdo ide të saj.

Halla e Argjentinës, Albërie Hadërgjonaj, është duke e promovuar mbesën e saj dhe këtë po e bën edhe në Facebook, duke shprehur krenarinë për talentin e mbesës së saj.
 
Top