• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arian Zeneli: E bon mirë ti Baby ? Video

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Këto ditë këngëtari i ri nga Peja,*Arian Zeneli (Jani) ka realizuar videoklipin e tij të parë të titulluar “E bon mirë ti Baby”?.

Kënga “E bon mirë ti Baby” është realizuar në shtëpinë diskografike “Gramofon Entertainment” nga producenti Genc Prelvukaj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top