• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ariana xhelozon Ermalin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një vajzë, e cila luan në klipin e këngës “Sa net pa gjumë” të Ermal Fejzullahut, është bërë mollë sherri për lidhjen e këngëtarit me bashkëshorten, Arianën.


Bukuria mahnitëse e saj dhe afria që ajo ka me Ermalin, ka bërë që gruaja e tij të shfaqë gjeste xhelozie.

Një burim ka thënë se Ariana ka qenë mjaft e pezmatuar kur ka parë gjithë ato lëvizje intriguese që vajza bën në videoklip ndaj Ermalit.

Në fakt, nuk ka pasur faj, pasi kushdo që e ka parë atë vajzë në klip, ka mbetur pa mend nga bukuria e saj dhe loja artistike.

Sipas po këtij burimi, gjërat shumë shpejt janë normalizuar dhe lidhja e Ermalit vazhdon të jetë e fortë dhe e qëndrueshme, aq më tepër me djalin e tyre pranë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top