• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arkitektët Primitiv Në Xhungël

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
7,076
Pikët
113
Une kam shume respekt per njerezit qe ju jepet doresh dhe kane aftesine qe te ndertojne me pak mjete gjera goxha te komplikuara. Eshte nje kanadez qe bleu nje cope toke ne mes te pyllit dhe ndertoi nje shtepi vetem me dru. E ndertoi me duart e tij pa asnje ndihme. Ky tipi eshte gjeni. Ska gje qe nuk di te beje. Ka dhe nje kanal ne youtube qe ka arritur me mijera abonues. Shife se eshte shume interesant.

Fillova me plan ta shikoj 5 minuta dhe mbarova dy videot 90 minuta.
Po imagjinoja cfar gezimi te thelle ndjen qeni i tij ne ate bote te bukur, apo qenushja me sakte, duket ne cdo moment qeni me i gezuar qe kam pare nojher.
Eshte sikur tme marri zoti mua tani sic jam gjalle dhe te eksploroj gjithe universin me zotin, nen kujdesin e tij total pa asnje merak per asgje. Ai qeni me beri xheloz se sa me fat ne jete jane disa krijesa,lol
Do i shikoj gjitha videot a ktij gradualisht.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,280
Pikët
113
Nuk e di ku e ka adresen kompania e ketyre ndertuesve xhigande te kontraktoj ti ndreqin dy hotele, aty ku Mihadhaqja kishte lokalin 😆 ushqimin do i paguaja plus nga nje these ku te flejne edhe dy lopata e kazma fringo te reja te pershpejtojne ndertimin.

5-6 kompani ndertimi me veglat e reja Made in Xhirmony nuk ja dalin me muaj, ama keta vjetnamiese me pirun e me thike ene nje luge çaji ndreqin pallatin.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,280
Pikët
113
Ja edhe qetra Abi Shajip Tajip 😂 akoma me inteligjent se ata azhian pipell dhe pa groposur fare e ndertoj apartmentin ne bllokun e pyllit plus piu çajin dhe ka fidhuar te gatuaj edhe piten 🤔

 
Top