• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Arkitektët Primitiv Në Xhungël

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,364
Pikët
83

ketu te pakten ska korona! prandaj rronin shume atere se nuk kishin korona. po nuk pate evrope nuk ke korrona!
 
Last edited:

Jorina

V.I.P
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
1,159
Pikët
113
Vendndodhja
Earth
une i ndjek kto primitivet qe ndertojn neper vende te pa banushme edhe i admiroj per punen qe bejn vertet shume interesante, njehere e pash njonin qe e ndertoj nje iglo ne temperatura extreme te ftohta me qenin e tij por smaj men linkun :D
 
Top