• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Armani ka zhveshur Ronaldon

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kreatori i njohur italian, Giorgio Armani ka menduar që në këto ditë të nxehta t’ju sjell pak risi femrave të cilat adhurojnë Ronaldon, që në fakt ka shumë në të gjithë botën, duke zhveshur futbollistin e njohur.


Cristiano Ronaldo ka marrë pjesë në koleksionin e ri të Armanit: vjeshtë-dimër 2010-2011 dhe xhirimet janë bërë në Madrid, disa ditë para se të niset Ronaldo në Kampionatin botëror në Afrikën e Jugut, ndërsa fotot janë publikuar sot që siç thanë përfaqësuesit e Armanit, “që të nxehin sa më shumë tifozet femra në Afrikën e Jugut”.

Fotografitë e Ronaldos do të jenë në të gjithë botën që nga shtatori, ndërsa një spot shumë seksi do të shfaqet në vitin që vjen që sipas Armanit, femrat të jenë sa më të nxehura në ditën e dimrit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top