• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Armendi zhvendoset në Tiranë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Ndryshime të mëdha pritet që të ndodhin në programin “E diell”. Kantautori i këtij emisioni do të jetë Armend Rexhepagiq, i cili sapo përfundoi misionin e tij në jurinë e “Albanians got talent”, do të jetë autori i programit “E diell”. Kështu Armendi do të zhvendoset me bashkëshorten e tij Aida Baraku në Shqipëri,.
 
Top