• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Armiku i qenies njerezore.... !

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Fizikisht jane Ligjet e Natyres :Rastet e jashtezakonshme te Forcave te Natyres - termetet, vullkanet, tsunami,fenomenet astronomike

Ne marredheniet njerezore, : Mbinjeriu......
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Mosmarreveshja...virtuti i shpirtkeqesis dhe ..ligesia etj qe sjan tipare te njerzimit mendoj :)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Edhe ku i gjen keto virtyte?:p
 

Pure_Gold

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
66
Pikët
0
Vendndodhja
Elbasan Shqiperi
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Femra perher ka qene nje ane negative per nje mashkull Roxy dhe un dhashe mendimin tim te bazuar ne realitet keshtu qe per mua eshte edhe Femra
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Per mua eshte vet njeriu,pra i bashkohem mendimit te god'o...kuptohet arsyeja se pse eshte vet njeriu apo jo :)
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Logjika e "ftohte".........
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Armiku i qenies njerezore.... !

Ndjenja.
 
Top